Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama Fiyatımız Metre Karesi 4 TL + KDV' dirYıkama şirketimiz 24 saat halıflex yıkamacı hizmeti verirYerinde halı yıkama aşamaları

Yerine göre kesilip döşenmiş yerinde halı lara önce kuru vakum yapılır. Yerinde halının cinsi ve diğer faktörleri dikkate alınarak uygun fırça ve şampuan seçilir. Yerinde halıda lekeler varsa üzerinde çalışmalar yapılır. Seçilen şampuan ve fırça makineye yerleştirilerek yerinde halının altına su geçmeyecek şekilde yıkanır. Yerinde halı, sulandırılmış şampuan köpüğüyle yıkanırken, diğer bir eleman steam vakumla yerinde halıya temiz su verir, alır. Bu işlem yerinde halının durumuna göre, ince kir çıkana kadar tekrarlanır. Makine ile ulaşılamayan yerlere el fırçaları veya aparatlarla yıkama ve durulama işlemleri yapılır. Yıkama işlemi bitince, hava sirkülâsyonu sağlanır.Ortalama 5-6 saat sonra kullanıma hazırdırYerinde halı yıkama şirketleri seçerken dikkat edilecek hususlar

1) Yerinde halı temizliğinde tercih ettiğiniz firmanın elemanları kesinlikle kendi personeli olmasına dikkat edin. Yerin halı yıkamada günlük yevmiye ile çalışan elemanları kullanan firmalar hem güvenlik hem profesyonellik bakımından yetersiz firmalardır.
2) Yerinde halı temizliği firması yetkilisi ile görüşürken iş bilgisini ve eğitim düzeyini anlamak için sorular sorun. Piyasada yerin halı temizliği şirketi diye dolaşan firmaların yüzde doksanı bilinçsiz kimseler tarafından yönetilmektedir.
3) Yerinde halı yıkama da kullanacak oldukları makinaları ve deterjanlar hakkında mutlaka detaylı bilgi alın. Yerin halı döşemesine ne tür kimyasallar kullanacaklarını sorun mutlaka yüzde doksanı kem küm edecektir.
4) Yerinde halı yıkama da İnternet sayfası firma için belirleyici olamaz. Yerin halı geçmişlerini mutlaka detaylı bir şekilde sorun. Profesyonel bir web sayfası yaptıran her firma kesinlikle yeterli değildir.
5) Kesin çözüm için yerin halı yıkama firma yetkilileri ile mutlaka detaylı bir biçimde görüşün yerin halı yıkama servisleri hakkında detaylı bilgi alın ve ekstra servis ücreti alınıp alınmadığını mutlaka sorun çünkü sonradan servis ücreti altında sizden fazladan ücret talep edebilirler. Yerin halı yıkama şirketimiz istanbulun her mahallesine fiyat farksız hizmet vermektedir.
6) Yerinde halı yıkama şirketinde çalışan personelin sosyal güvenceleri mutlaka kontrol edilmelidir.
7) Yerinde halı temizliğinde kullanılacak donanım yeterliliği incelenmelidir.
8) Yerinde halı temizliğinde referans mutlaka istenilmelidir.
Otel halısı yıkamaYerinde Halı Yıkama uzman ellere teslim edilmesi gereken bir iştir

Elle Yerinde halı silme hem zahmetli hem de sağlıksızdır. İstanbul anadolu yakası Yerinde halı yıkama size elle koltuk silme ve Evde halı yıkama arasındaki farkları açıkça anlatmaktadır. Elle silinen Yerinde halılarda Yerinde üzerine silme işlemi yapmak için döktüğünüz su, yerinde halıdaki kire yapışarak sünger yüzeye iner ve burada kalır, bir müddet sonra tekrar kendisini yukarı iterek kirli bi görüntü verir 4 Levent yerinde halı yıkama ekibi ise profesyonel makinaları aracılığıyla silme işleminden sonra vakumlama işlemi yaparak kire yapışmış kimyasallı suyu makinamıza çekeriz.. Bu sayede Yerinde halı bütün kirlerini çekmiş ve daha kısa sürede kurumasını sağlamış oluruz. Şişli yerinde halı yıkama tam 15 senedir size Cami halısı yıkama hizmeti vermektedir. İşini düzgün yapmayan bir şirketin bu kadar uzun zaman ayakta kalması mümkün deildir. Bizim en büyük referansımız İstanbulda İşyerinde halı yıkama istanbul hizmeti verdiğimiz yüzlerce ev hanımıdır. İstanbul Yerinde halı yıkama ekibimiz profesyonel ekipmanlarla donatılmıştır. İstanbul Evde halı yıkama ekibimiz kurs verilerek mesleklerinde uzmanlaştırılmışlardır. Yerinde halı yıkama istanbul bölgesinde çok talep edilen bir temizlik hizmetidir. 4 Levent bölgesinden Evde halı yıkama hizmeti almak için yaz yoğunluğunu göz önünde bulundurarak bir gün önceden Yerinde halı yıkama çağrı merkezimizden randevu almanızı tavsiye ediniz. Yerinde halı yıkama işleminin senede 2 kere yaptırılmasını şiddetle tavsiye ediyoruz. Bunun sebebi; sağlıklı ve hijyenik bir ortamda yaşamanızı istiyor olmamızdır. Unutmayınız ki bütün hastalıklar temiz olmayan ortamlardan bulaşır. Levent Yerinde halı yıkama olarak bizler size temiz ve hijyenık Yerinde halılar sunmayı garanti ediyoruz. Yerinde halı yıkama işlemini ciddiye almak şart! Bizim senelerdir bu işi yapıyor olmamız İstinye de Yerinde halı yıkatanların sayısını arttırmıştırYerinde Halı Yıkama

Uzman Yerinde Halı Uzmanımız Görevlimiz, Yıkanılacak Olan Yerinde Halılarınızı Yerinde İnceleyerek Ölçümünü Yapar. Metre İle Ölçüm Gerçekleştirilir. Ölçünün Net Olarak Alınması Gerekir. Kabataslak Ölçüm Yapmıyoruz. Hem Müşterilerimizin Bütçesini, Hem Kendi Kayıtlarımızı Doğru Tutabilmemiz Ve Müşteri Memnuniyetini Arttırabilmek İçin Kullandığımız Bir Araçtır Lazer Metre. Yıkanılacak Olan Alan, Belirlendikten Sonra, İstenildiği Takdirde Demo Uygulaması Yapılarak, Metrekare Birim Fiyatımız Üzerinden, Ücretlendirilmesi Yapılır.

Yerinde Ofis Halısı Yıkama Ve Halıflex Yıkama

Randevu Alınan Tarih Ve Saatte Profesyonel Ekibimiz, Profesyonel Sanayi Tipi Yıkama Makineleri İle Gelerek, Yerinde Halı Yıkama Temizleme İşlemlerini Yapar Ve Teslim Eder. 
Ofis, Camî, Otel, Yurtlar, Mescitler, Özel Ofisler, Konferans Salonları, Sinema Salonları, Kafeteryalar, Düğün Salonları, Mağazalara Ve Bulunduğu Yerden Kaldırılmaması Gereken Özel Halılarınız İçin Yerinde Halı Yıkama Temizleme Hizmetlerini Vermekteyiz. Yerinde Halı Yıkama, Duvardan Duvara Halı Yıkama İstanbul Yerinde Halı Yıkama Firması Olarak, İstanbul’un Tüm Semtlerinde Yerinde Halı Yıkama Hizmetleri Sunmaktayız. Duvardan Duvara Halı Yıkama Olarak Tabir Ettiğimiz Yerinde Halı Yıkama Hizmetleriyle, Evinizdeki Halıları Ya Da İş Yerinde Kullandığınız Duvardan Duvara Halıları Profesyonel Halı Yıkama Makineleriyle Yerinde Yıkamaktayız.

Yerinde Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

İstanbul Evde Halı Yıkama Şirketi Olarak, Sürekli Kullanma Zorunda Kaldığımız Duvardan Duvara Halıları, İlk Önce Süpürerek Tozları Halı Yüzeyinden Alıyoruz.
Evde Halı Yıkama Makinesi Yardımıyla, Duvardan Duvara Halıları Komple Silerek Dezenfekte Ediyoruz. Buharlı Dezenfekte İşlemi Sayesinde, Halılarda Oluşmuş Toz Böceklerinin Ölümünü Sağlamış Oluyoruz. 
Yerinde Halı Yıkama Hizmetinin 3. Aşamasında, Yerinde Halı Yıkama Firması Olarak Kullandığımız Halı Yıkama/Fırçalama Makinesi Yardımıyla Duvardan Duvara Halıları Yıkama İşlemi Başlatıyoruz. 4. Ve Son Aşama Olan Vakumlama Sistemiyle, Yıkanmış Islak Halıları Profesyonel Vakum Makinesi Yardımıyla Halı Yüzeyindeki Kirli Köpüklü Su Vakumlanarak Halı Yüzeyinden Alınmaktadır.

Yerinde Halı Yıkama Kuruma Süreci

Duvardan Duvara Halı Yıkama Aşamasından Sonra Kuruma Süreci Ortalama 4 İle 8 Saat Arasında Halılar Kurumaktadır. İstanbul Yerinde Halı Yıkama Firmamız Sizlere Kaliteli Ekipmanları İle Yedi Gün Yirmi dört Saat Kesintisiz Halı Yıkama Yerinde Halı Yıkama Yerinde Koltuk Yıkama Hizmetleri Vermektedir. Yerinde Halı Yıkamada Ki Kastımız Duvardan Duvara Yerinden Kalkmayan Çoğu Zaman Alttan Yapışkanlı Olan Halılara Yaptığımız Uygulamadır.

Yerinde Halı Yıkama İşlemlerinde Sanayi Tipi Makineler İle Yıkama Yapılmaktadır. Makinelerimiz Meç Makinesi Ve Üç Motorlu Vakum Makinesidir. Meç Makinesi Halıya Deterjanlı Su Vererek Hem Ovalar Hem Yıkar Vakum Makinesinde Bu Verilen Suyu Son Demine Kadar Emerek Kullanıma Hazır Hale Getirir.

İstanbul Yerinde Halı Yıkama Firması Olarak İstanbul Genel Olmak Üzere Cami Halısı Yıkama Otel Halısı Yıkama Yurt Halısı Yıkama Gibi Halıflex Yıkama İşlememelerinin Yoğun Olduğu Yerlerde Yıkama Yapmaktayız.

İstanbul Da Yüzlerce Firma İle Referanslarımız Mevcuttur

Yerinde Halıların Her Evde Yer Edinen Bir Eşya Olduğunu Söylersek Yanlış Bir İfadede Bulunmuş Olmayız. Halılar İşlevleri Nedeniyle Oldukça Tercih Edilen Bir Seçenek Haline Gelerek; Hem Yalıtım Hem De Dekor Öğesi Olarak Adından Söz Ettirmektedir. Yerinde Halılar Da Evlerin Zemininde Yer Edinmeyi Sürdüren Bir Eşya Olduğundan Dolayı; En Fazla Kirlenen Unsur Olarak Da Kabul Edilebilir.

Yerinde Halıların Temizlenmesi İşlemi; Özellikle Büyük Şehirlerde Yaşamını Sürdüren İnsanlar Tarafından Bakıldığı Anda Büyük Bir Külfet Olarak Gözlemlenmesinin Yanı Sıra; Bireysel Olarak Halı Yıkama İşlemine Kalkanların Da Boş Bir Alan Sağlamaması Durumunu Gözlemlemesi Sonucunda Vazgeçilen Bir Unsur Olarak Kendini Göstermektedir. Hem İnsanların Bireysel Çabalarıyla Halı Yıkama İşlemine Kalkıştıklarında Maksimum Bir Temizlik Sağlayamadıkları Da Ortadadır. Böyle Durumlarda Halı Yıkama Firmaları Tercih Edilmekte Ve Bu Noktada Gereken İşlemleri Hem Daha Kısa Sürede Hem De Profesyonel Bir Biçimde Hayata Geçirecektir.

Yerinde Halı Yıkama Kapsamında Fayda Sağlayacak Olan Firmamız; İstanbul Ve Çevresinde Faaliyetlerini Sergileyip; Ev Hanımlarının İlgisini Çekecek Bir Noktada Yer Tutmuştur. Zaman İçerisinde Yaptığı İşlerden Ötürü Yükselen Ve Bu Anlamda Adından Söz Ettirmeyi De Başaran Firmamız, Aktif Bir Çalışma İle Kullanıcılara Hitap Etmeyi Başarmış; Yerinde Halı Yıkama Anlamında Tüm Hünerlerini Sergilemiştir. Oldukça Verimli Bir Konumda Yükselen Halı Yıkama Firmamızın Seçeneklerinden Faydalanarak; Evlerinizde Yer Edinen Bu Eşyaların Aktif Bir Konumda Olduğunu Da Söyleyebiliriz.